Tomasz Dreslerski: Efektywna transformacja biznesu w erze digital

Tomasz Dreslerski: Efektywna transformacja biznesu w erze digital

Czas czytania: 52 minuty

Jak transformują się biznesy w cyfrowej erze? Zapraszamy na prezentację Dyrektora Sprzedaży B2B Orange Polska, Tomasza Dreslerskiego.

Tomasz Dreslerski, Dyrektor Sprzedaży do Klientów Kluczowych i Korporacyjnych, Orange Polska

Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Warszawskiego, uczestnik zaawansowanych programów menadżerskich prowadzonych przez ESCP Europe – Europejską Szkołę Biznesu oraz INSEAD we Francji. Członek Rady Głównej Business Center Club.
Swoją karierę zawodową rozpoczynał w Grupie Aviva. Z branżą telekomunikacyjną związany jest od 17 lat. W latach 2010 – 2016 pełnił funkcję Członka Zarządu ds. Finansów w Orange Customer Service. Zasiadał także w Radzie Nadzorczej Contact Center oraz Orange Retail. Jako Pełnomocnik Zarządu Orange Polska był autorem wdrożenia pierwszej, nowoczesnej bankowości mobilnej w Grupie tj. Orange Finanse. W roku 2016 objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży do Klientów Kluczowych i Korporacyjnych, odpowiadając za utrzymanie i wzmocnienie pozycji preferowanego dostawcy usług telekomunikacyjnych oraz ICT dla Klienta Biznesowego.

Posiada unikatową mieszankę umiejętności strategicznego myślenia, kreowania różnorodnych zespołów, inspirowania i integracji wokół wspólnej wizji, połączoną z pasją oraz autentycznym zaangażowaniem we wszystko co robi. Prywatnie lubi dobrą sztukę. Od kilku lat aktywnie trenuje Judo.

Miłego oglądania! 🙂

O Autorze
Sharebee
Author: SharebeeEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Inne artykuły tego autora


Drukuj   E-mail

Zobacz także