Czas czytania: 8 minut

115 osób na sali i 128 widzów on-line. – To zdecydowanie największe i najciekawsze spotkanie Linkedin Local do tej pory – komentowali stali bywalcy.

Linkedin Local to inicjatywa spotkań, której celem jest przenoszenie cyfrowych relacji do realnego świata. Zapoczątkowana kilka lat temu w Australii swoją popularność w Polsce zawdzięcza Bartkowi Ziemiańskiemu, który zaszczepił tę ideę na naszym gruncie. Dziś Linkedin Local w Polsce to dziesiątki regularnych spotkań w kilkunastu miastach.

Hostem i organizatorem ostatniej edycji (we wtorek, 8 października) w Warszawie był zespół Sharebee. Od początku postawiliśmy sobie cel, żeby uczestnicy wyszli z poczuciem dobrze zainwestowanego czasu.

Październikowe wydarzenie zatytułowaliśmy „Linkedin – od CEO do pracownika”, żeby zaprezentować podejście z różnych perspektyw. Zaplanowaliśmy dwie merytoryczne prezentacje oraz panel dyskusyjny.

Zobacz zdjęcia z Linkedin Local Warszawa


Zdjęcia autorstwa Piotr Wroniewicz.

Do Polski zaprosiliśmy Dr. Natalię Wiechowski – światowej klasy trenera Linkedin i specjalistkę od wizerunku i marek osobistych Prezesów największych firm.  Prezentacja Natalii o tym, jak zbudować swoją markę osobistą wypełniła całą salę pozytywną energią.

O energii - a dokładniej - branży energetycznej, mówiła także druga prelegentka – Joanna Waszak opowiedziała o praktycznej stronie programu Social Selling, który z sukcesem wdrożyła w innogy Polska.

Zwieńczeniem wieczoru był merytoryczny panel dyskusyjny, w którym do prelegentek dołączyła Angelika Chimkowska i prowadzący – Marcin Sokołowski. Pytania od Uczestników i wywołane nimi ciekawe dyskusje wydawały się nie mieć końca.

Obejrzyj nagranie transmisji on-line

Dziękujemy, że byliście z nami!

Bardzo dziękujemy zarówno tym, którzy przybyli na nasze wydarzenie (mimo kiepskiej, jesiennej pogody), jak i wszystkim oglądającym transmisję na żywo on-line. Wasza obecność dodaje skrzydeł naszym pszczółkom!

Dziękujemy prelegentkom i panelistkom za przyjęcie zaproszenia i orgomny merytoryczny wkład w spotkanie.

Dziękujemy także wszystkim partnerom, bez których ten wieczór nie wyglądałby w ten sposób.

Klimatyczna i przyjazna lokalizacja: Solutions.Rent
Patronat medialny: Nowy Marketing
Relacja video: Social Cube
Fotografie: Piotr Wroniewicz

O Autorze
Sharebee
Sharebee
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj   E-mail