Bezpłatny webinar

Jak mierzyć skuteczność programów Social Selling – case study Dell Technologies i Monday Comms

Kiedy: Czwartek, 23 marca o 10:00

Przedstaw się :)
Nazwisko też :)
Potrzebujemy Twój e-mail do rejestracji
Gdzie pracujesz?
Nie wstydź się :)
Bez tej zgody nie możemy Cię zarejestrować.

Social selling nie sprowadza się tylko do tego, by sprzedawać poprzez media społecznościowe. A na pewno nie w pierwszej wiadomości 😉

Podstawowym założeniem programów Social Sellingowych jest budowanie relacji z potencjalnymi klientami, które w efekcie prowadzić mogą do transakcji. Doświadczeni handlowcy wiedzą, że zaangażowanie owocuje. Jak jednak projektować, wdrażać i mierzyć takie programy?

Swoimi doświadczeniami podzielą się praktycy: Katarzyna Sitarska, Marcin Morawski i Adrian Domański.Kto go poprowadzi?

Katarzyna Sitarska – konsultant social i digital selling z 13-letnim doświadczeniem w sprzedaży B2B w branży IT. Wspólnie z Monday realizuje Akademię Social Selling Experts dla Partnerów i Dystrybutorów (kilkadziesiąt firm IT) oraz Program Future Sales dla działu handlowego direct Dell Technologies.

Marcin Morawski - związany z Dell od października 2014 roku, przez 6 ostatnich lat był szefem marketingu w Polsce. Zarządzał pełnym portfolio Dell Technologies i odpowiadał za wykorzystanie pełnego potencjału biznesowego spółki, zarządzając całym zespołem marketingowym firmy. W styczniu 2023 awansował na stanowisko regional marketing team lidera w Polsce, Izraelu i Czechach.

Adrian Domański - pełni rolę Head of Sales-Driven Marketing w Monday Comms oraz Digital Customer Journey & Marketing Communications dla Dell Technologies. Zarządza milionowymi budżetami marketingowymi, współtworzy strategie marketingowe, komunikacyjne i sprzedażowe oraz realizuję projekty, które faktycznie przecierają szlaki w marketingu B2B, nie tylko w Polsce, ale także na skalę światową.

Z tego spotkania dowiesz się:

  • Jak wyglądał proces wdrożenia programu Future Sales w Dell Technologies,
  • Z jakimi wyzwaniami spotkali się ownerzy w obszarze mierzenia wyników,
  • Jakie KPI zostały przyjęte i jakie program przyniósł rezultaty

Dla kogo jest ten webinar?

Webinar dedykowany jest dyrektorom, managerom i specjalistom sprzedaży w średnich i dużych firmach, którzy zastanawiają się jak wdrożyć Social Selling oraz jak mierzyć jego skuteczność.


Udostępnij ten webinar znajomym - podziel się wiedzą: