Przejdź do treści

Galeria zdjęć z 8. edycji #LinkedinLocalVirtual

Sharebee

Największa konferencja społeczności LinkedIn w Polsce

Ta edycja konferencji #LinkedinLocalVirtual na długo pozostanie w naszej pamięci – była wyjątkowa pod wieloma względami. Nie tylko dlatego, że po raz pierwszy organizowaliśmy ją w wersji hybrydowej, ale również dlatego, że wygenerowała niespotykane dotąd emocje. Oto kilka cytatów:

Świetne, jakościowe wydarzenie! Doskonały dobór tematów i prelegentów. Crème de la crème! ⭐ Wielkie brawa dla Was za zorganizowanie czegoś tak dobrego.

Fantastyczne wydarzenie. Wspaniali uczestnicy. Genialny networking. Przyjemne acz wielkie zmęczenie po. Było inspirująco i intensywnie.

To było naprawdę zacne spotkanie! Ostrygi i szampan – nie mam pytań! Do zobaczenia na kolejnej edycji!

Dwa dni angażujących wystąpień – wersja online

4-5 czerwca mieliśmy okazję spotkać się online, na platformie Eventory,  gdzie osoby uczestniczące mogły nie tylko oglądać wystąpienia ekspertek i ekspertów ZOBACZ NAGRANIA, ale również nawiązywać nowe znajomości, czy też brać udział w grywalizacji. Oprócz zwyczajowych sucharów Karola niekwestionowaną gwiazdą tej edycji była rybka Nemo 😎.

Do aktywnych osób wyleciały z naszego ula bluzy od MerchUp oraz książki MT Biznes i Marketer+.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia zza kulis, wykonane w Sito Studio, jak również te, które opublikowane zostały na LinkedIn z hasztagiem #LinkedinLocalVirtual i pokazują to, jak nas oglądacie. Dziękujemy za Waszą aktywność! 💙💙💙

Pierwszy raz po raz pierwszy stacjonarnie

Centrum Kreatywności Targowa to siedziba pszczół – tam mamy swoje biuro i rezydujemy na co dzień. Dlatego nie mogliśmy wyobrazić sobie lepszego miejsca na stacjonarną konferencję. Wiemy, że praskie otoczenie i klimaty również przypadły Was do gustu 😁.

O oprawę techniczną, catering oraz epickie after party zadbała agencja eventowa TERRA Group – ogromnie dziękujemy za wsparcie, bez nich ten pierwszy raz nie byłby na pewno taki sam.

Częstuj się najświeższą dostawą zdjęć z drugiego dnia konferencji, a jak znajdziecie tam siebie, to śmiało częstujcie się fotkami i puszczajcie w świat.

Ostrygi, kobieta krzak i Daft Punk – after party LLV

Organizując po raz pierwszy spotkanie f2f musieliśmy zadbać również o after – pszczoły lubią nie tylko zapylać, ale również dobrze się bawić. Niektóre z atrakcji były niespodzianką nawet dla nas – tak, mowa tu o kobiecie krzak 😂.

Zdjęcia nie oddają genialnej atmosfery tego wieczoru, jednak na pewno będą doskonałą pamiątką. A jeżeli to również był Twój pierwszy raz z ostrygą, to gratulujemy odwagi.

Sharebee
Udostępnij:
Newsletter

#ShowMeTheHoney

Praktyczny newsletter dla sprzedaży i marketingu