Nagranie webinaru z 16 marca 2023

Employee Experience – buzzword czy mierzalny proces biznesowy?

O doświadczeniu klientów słyszymy od zawsze, jednak dopiero ostatnie lata pokazały wagę employee i candidate experience w budowaniu marki pracodawcy i sukcesu finansowego przedsiębiorstwa. Czy EX da się zmierzyć?

Jak pracować na nim systemowo? W jaki sposób powiązać je z innymi wskaźnikami HR? Na te pytania odpowiemy podczas webinaru łączącego „human focus” z „business focus”, wszystko na bazie analityki HR.

Ania Morawiec-Bartosik i Kinga Makowska, autorki Badania Analityki HR (w którym do 24.02 można jeszcze wziąć udział na https://policzHR.pl), zapraszają na rozmowę o wynikach IV edycji Badania, które przejrzą pod kątem deklaracji i działań w obszarze doświadczeń pracownika i kandydata oraz obszarów, które mają wpływ na ich jakość.

W trakcie webinarium będzie można wygrać rozszerzony raport z IV edycji Badania Analityki HR.

Webinar odbędzie się w czwartek 16.03, w godz. 10.00 - 10.45. Część merytoryczna potrwa 30 min., a na koniec zaplanowaliśmy 15 min. sesję Q&A oraz konkurs.

Kto go poprowadzi?

Ania Morawiec-Bartosik – autorka książki „Liczby w HR. Matematyczne ramy najbardziej ludzkiej części biznesu” (dostępnej na liczbywHR.pl) i inicjatorka pierwszego w Polsce Badania Analityki HR (policzHR.pl).
Kinga Makowska – ekspertka strategicznego zarządzania marką pracodawcy i doświadczeniami w organizacjach. Autorka gościnnego rozdziału nt. wskaźników EB w książce „Liczby w HR”. Współautorka corocznego Badania Analityki HR. Specjalizuje się kwantyfikacji procesów i obszarów „miękkich”. Twórczyni metodologii agile employer branding.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność rejestracji.

Z tego spotkania dowiesz się:

  • Czy troska o Employee Experience to już standard, czy jeszcze aspiracja polskich firm
  • Jaki wpływ może mieć dobry proces EX na pozostałe procesy biznesowe
  • Jakie przełożenie na jakość EX mają dobrze zorganizowane procesy utrzymaniowe HR
  • Jak zmierzyć jakość doświadczeń od początku, do końca, bazując na Ścieżce Pracownika?

Dla kogo jest ten webinar?

Webinar dedykowany jest dyrektorom, managerom i specjalistom działów HR w średnich i dużych firmach, którzy zastanawiają się jak wdrożyć Employee Experience oraz jak mierzyć jego skuteczność.


Udostępnij ten webinar znajomym - podziel się wiedzą: